Ahmet Öncel

Awesome Image

Biz Kimiz

Ahmet ÖNCEL 1981 Şanlıurfa Hilvan doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Şanlıurfa da tamamlamış ve küçük yaşta iş hayatına atılmıştır. İş hayatına okuduğu okulun kantinini işleterek giren Ahmet ÖNCEL daha sonralarında çeşitli otellerde çalışıp, çiftçilik yapıp, restoran işletmeciliği de yapmıştır. Hayatın sorumluluklarını taşıyan idealleri ve hayalleri olan en önemlisi de çalışmayı seven, yaptığı işi kendine duyduğu özgüveni ile ilerleten bir kişiliğe sahiptir. Hayata ve çağın gerektirdiklerine kendisini daima açık tutan, çevresine duyarlı, vatanını milletini seven kişiliği ile iş dünyasında saygı duyulan bir kişidir.

Ahmet ÖNCEL bu yaşına kadar Türkiye’nin 72 ilini gezen ve gençlik yıllarında futbol oynamış bir iş adamı olarak insan ilişkilerindeki öngörüsünü kazanmıştır.

1997 yılında evlenmiş, 1998 yılında şahıs şirketi olan ‘Öncel Gıda’ firmasını kurmuştur ve günlük mesai saatlerini 17-20 saat arasında tutmuştur. ‘Öncel Gıda’ firması ile İzmir de birçok büyük firmanın bayiliğini barındıran İzmir ve çevresinde ismi bilinen bir işadamı olmuştur.

Awesome Image