Hakkımızda

Awesome Image

Biz Kimiz

Öncel Gıda Ltd. Şti firması ilk etapta 1998 yılında şahıs şirketi olarak Yadigar Öncel adına kurulmuş olup 2005 yılından itibaren Öncel Gıda Ltd. Şti ünvanı ile ticaret hayatına devam etmektedir.

Dürüst ticaret ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, ticari ahlak çerçevesinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde 3500’den fazla ürün çeşitliliğini barındıran Öncel Gıda özellikle 'Likit' içecek sektöründe birçok üründe bayilik statüsünde hizmet vermektedir. Hali hazırda Dimes Meyve Suyları ve Süt ürünlerinde, Sarıkız Soda, Kula Maden Suyu, Danone Hayat Şaşal Suları, Balkan Süt Ürünleri ve Özsu Su, Frida Soda ve Suları Gıda Çarşısı bayilik statüsünde faal olarak devam etmektedir.

Yeni hizmete giren binamızda raf sisteminde hijyen ve görselliğin önemle dikkat edildiği, otopark sorunu olmadan ferah bir şekilde gelip alışverişinizi yapabileceğiniz, ürün fiyatlarını raflarında görebileceğiniz ve bütçenize göre alışveriş yapabileceğiniz Gıda Çarşısının nadir firmalarından olarak nitelendirilen Öncel Gıdaya geldiğinizde sizde birçok farkı fark edeceksiniz, her hafta zengin ürün çeşitliliğinde haftaya özgü indirimlerle halkımıza alışveriş yapma imkanı sunuyoruz.

Bir Ege sevdalısı olarak sizlere hizmet etmeyi bir onur olarak görerek ve bunun gururuna siz değerli müşterilerimiz sayesinde erişmekteyiz. Öncel Gıda ailesi olarak Kaliteyi ve Ucuzluğu hedef edinmeyi ve size sunmanın gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz.